Kolorowe bluzy medyczne damskie

Oferujemy kolorowe damskie bluzy medyczne. Uniformy o klasycznym kroju, a także taliowane. Są to niezwykle wygodne bluzy, które nie krępują ruchów i zapewniają pełną swobodę poruszania. Jest to zasługa wykorzystania do ich produkcji specjalnej tkaniny soft, która zapewnia pełen komfort ruchów w każdej płaszczyźnie. Dostępne są u nas modele z funkcjonalnymi kieszeniami, w których z łatwością pomieścisz wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.

Znajdziesz u nas bluzy medyczne damskie w kilku nasyconych kolorach. Dzięki trwałemu barwieniu są one odporne nawet na wielokrotne pranie. Materiał, który został wykorzystany do ich produkcji jest: antystatyczny, antybakteryjny, termoaktywny, biodegradowalny, wodoodporny i oddychający. Pozwala to zachować poczucie świeżości jak najdłużej. Dostępne u nas kolorowe bluzy medyczne damskie są ekologiczne – do ich produkcji zostały wykorzystane środki czyszczące i pomocnicze bezpieczne dla środowiska.

Bawełniany bluzy medyczne kolorowe

Kolorowe bluzy medyczne bawełniane to produkty z przewiewnego materiału, który pozwala skórze oddychać i nie krępuje ruchów. Tego typu odzież pełni wiele kluczowych funkcji w środowisku medycznym. Przede wszystkim powinny zapewniać personelowi medycznemu komfortową pracę. Muszą być więc uszyte z wysokiej jakości tkanin, a także być wyposażone w praktyczne kieszenie oraz mieć wygodny krój. Zapewniają również lekarzom i pielęgniarkom bezpieczeństwo, chroniąc przed ewentualnymi zabrudzeniami i zmniejszając ryzyko przeniesienia infekcji. Ponadto kolorowe bluzy medyczne są niezwykle istotnym elementem identyfikacyjnym. Pozwalają pacjentom rozpoznać personel medyczny, a także ułatwiają zachowanie jednolitego oraz profesjonalnego wyglądu całego zespołu. Doskonale sprawdzają się w różnorodnych środowiskach, od szpitali po prywatne placówki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

BLUZA DAMSKA MARY - wzór flamingi różowe na granatowo zielonym tle Bluza o klasycznym kroju wkładana przez głowę z dekoltem V-neck, posiada dwie kieszenie na wysokości bioder oraz jedną u góry z gumką na identyfikator i rozcięcia po bokach dla większego komfortu użytkowania.
BLUZA DAMSKA MARY - wzór patchwork geometryczny szaro turkusowy Bluza o klasycznym kroju wkładana przez głowę z dekoltem V-neck, posiada dwie kieszenie na wysokości bioder oraz jedną u góry z gumką na identyfikator i rozcięcia po bokach dla większego komfortu użytkowania.
BLUZA DAMSKA MARY - Bawełna Strech - wzór MARGARETKA Bluza o klasycznym kroju wkładana przez głowę z dekoltem V-neck, posiada dwie kieszenie na wysokości bioder oraz jedną u góry z gumką na identyfikator i rozcięcia po bokach dla większego komfortu użytkowania.
BLUZA DAMSKA MARY - Bawełna Matowa - wzór Florystyczny Bluza o klasycznym kroju wkładana przez głowę z dekoltem V-neck, posiada dwie kieszenie na wysokości bioder oraz jedną u góry z gumką na identyfikator i rozcięcia po bokach dla większego komfortu użytkowania.
BLUZA DAMSKA MARY - Bawełna STRECH - wzór FOLK Bluza o klasycznym kroju wkładana przez głowę z dekoltem V-neck, posiada dwie kieszenie na wysokości bioder oraz jedną u góry z gumką na identyfikator i rozcięcia po bokach dla większego komfortu użytkowania.
BLUZA DAMSKA MARY - Bawełna Strech - wzór Uszatek Bluza o klasycznym kroju wkładana przez głowę z dekoltem V-neck, posiada dwie kieszenie na wysokości bioder oraz jedną u góry z gumką na identyfikator i rozcięcia po bokach dla większego komfortu użytkowania.
BLUZA DAMSKA MARY - Bawełna Strech - wzór BRATEK Bluza o klasycznym kroju wkładana przez głowę z dekoltem V-neck, posiada dwie kieszenie na wysokości bioder oraz jedną u góry z gumką na identyfikator i rozcięcia po bokach dla większego komfortu użytkowania.
BLUZA DAMSKA MARY - wzór liście kolorowe na białym tle Bluza o klasycznym kroju wkładana przez głowę z dekoltem V-neck, posiada dwie kieszenie na wysokości bioder oraz jedną u góry z gumką na identyfikator i rozcięcia po bokach dla większego komfortu użytkowania.
Wyświetlanie 1-8 z 8 elementów
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania