O nas

NASZA MISJA:

Pomysł stworzenia naszych scrubsów zrodził się w 2021 roku, z miłości do medycyny i środowiska. Jesteśmy polską, prawdziwie wyjątkową marką. Co jednak nas takimi czyni?

Doświadczenie. Jesteśmy producentami odzieży już od 30 lat, a z myślą o Was bezustannie pracujemy nad nowymi projektami tak, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów- najwyższej jakości i najlepszego do niej stosunku ceny. 

Jakość i funkcjonalność. Nasze scrubsy są wykonane z najlepszych polskich i europejskich tkanin. Testujemy je na sobie. Stąd mamy pewność ich wygody, najwyższej jakości i komfortu użytkowania. Starannie dobrany splot materiału umożliwia Bohaterkom i Bohaterom z gabinetów wykonywanie niczym nieskrępowanych ruchów na każdej płaszczyźnie, a wiele kieszeni pomieści wszystkie narzędzia Superbohatera. 

Biodegradowalność. Materiał, z którego zostały stworzone nasze scrubsy, jak i wszystkie środki czyszczące użyte w trakcie procesu ich produkcji są biodegradowalne, dzięki czemu zredukowaliśmy nasz ślad węglowy. Wybierając naszą odzież medyczną dołączasz do misji dbania o środowisko Dr Scrub i redukujesz również Swój carbon footprint. 

Vegan & cruelty free. Wszystkie nasze produkty są wegańskie i nietestowane na zwierzętach. Nasze materiały testujemy wyłącznie na sobie.


Wsparcie polskiej gospodarki.
Wybierając nasze produkty, masz pewność, że wspierasz polską gospodarkę i lokalnych przedsiębiorców.

doktor ubierający maseczkę
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania