Modna odzież medyczna – trendy na rok 2023

Tak jak czepki pielęgniarskie dawno odeszły w niepamięć, tak samo stało się z białymi fartuchami, które u wielu pacjentów przez lata wywoływały negatywne skojarzenia. I choć moda na nowoczesne kroje i wzory na dobre zrewolucjonizowała branżę odzieży medycznej, to wciąż się ona rozwija i przynosi nowe trendy. Jeśli więc zależy Ci, aby w pracy czuć się wygodnie, a przy tym wyróżniać pośród kolegów i wyglądać stylowo – sprawdź, jakie trendy w odzieży medycznej będą hitem 2023 roku!

Postaw na kolor i ciekawy wzór

Koniec z bielą! Na szpitalnych korytarzach w końcu królują kolory i fantazyjne wzory. Dlaczego więc nieco nie zaszaleć? Na rynku pojawia się coraz więcej odcieni ubrań medycznychod jasnych i pastelowych, po te bardziej intensywne. Wybór zależy tylko od Ciebie – dobierz taki, który podkreśli Twoją urodę i wyrazi charakter.

Świetną i popularną alternatywą są także nowoczesne, ciekawe wzory na fartuchach i tunikach. Te sprawdzą się szczególnie wśród pediatrów – nie tylko dodadzą im oryginalnego stylu, ale także pomogą przełamać strach u małych pacjentów. Nie bój się więc eksperymentować ze swoim uniformem – nie tylko wpłynie on na Twój pozytywny nastrój, ale także nastrój pacjentów.

Scrubsy medyczne czy sukienki? Ponadczasowy styl nowoczesnych kobiet

W trendach na 2023 rok obserwuje się także nowoczesne kroje sukienek medycznych i scrubsów, które od kilku lat nie wychodzą z mody. Sukienki przechodzą właśnie swój boom – stają się coraz bardziej popularne, ponieważ wybór materiałów i wygodnych krojów tej części garderoby z roku na rok wzrasta. Zaletą scrubsów jest z kolei możliwość ich kompletowania w dowolnej konfiguracji. W nowym roku popularne będzie łączenie różnych kolorów bluzy i spodni.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania